Materiały dodatkowe

Jesteśmy dystrybutorem materiałów spawalniczych renomowanych światowych producentów.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór drutów proszkowych FCW, drutów pełne MIG/MAG, prętów TIG, elektrod otulonych MMA, drutów samoosłonowych i pod topnik.

KOBELCO

Druty proszkowe do spawania stali niskowęglowych, wysokostopowych, innowacyjne proszkowe pręty TIG do stali wysokostopowych do wykonywania warstwy graniowej tzw. „ZŁOTY STYK”.

ZOBACZ KATALOG

EWM

Pełen przekrój materiałów MIG/MAG, drutów proszkowych, prętów TIG i elektrod otulonych MMA do praktycznie każdego materiału.

ZOBACZ KATALOG

FILTECH

Pełnorurkowe druty proszkowe do spawania stali niskostopowych, odpornych na pełzanie, stali wysokowytrzymałych, pracujących w obniżonych temperaturach, odpornych na korozje atmosferyczną (CORTEN) pełnorurkowe druty do Napawania, druty samoosłonowe, druty pod topnik.

ZOBACZ KATALOG

BOHLER WELDING

Pełen przekrój materiałów MIG/MAG, drutów proszkowych, prętów TIG i elektrod otulonych MMA , drutów samoosłonych, drutów pod topnik do praktycznie każdego materiału.

Jeżeli masz problem z doborem odpowiedniego materiału spawalniczego to chętnie pomożemy i doradzimy, skontaktuj się z nami.