Robotyzacja

Spawanie to proces wymagający od operatora dużych umiejętności, doświadczenia i precyzji. W tym procesie trudno jest zapewnić stałą powtarzalność i wysoką jakość wykonywanych połączeń.

Właśnie dlatego oferujemy naszym klientom integrację robota współpracującego HCR wraz ze źródłem spawalniczym dającym możliwość wykonywania złącz spawanych na najwyższym poziomie.
Współpraca wysokiej jakości źródeł spawalniczych najlepszych światowych marek jak EWM i WECO wraz z robotem współpracującym koreańskiej firmy HANWHA daje niesamowite rezultaty.

Efekt?

Jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie stworzyć indywidualne  stanowisko spawalnicze umożliwiające łatwe, szybkie i bezpieczne spawanie. Nie ma znaczenia czy seria liczy kilkadziesiąt czy kilka tysięcy sztuk. Bardzo szybko zaprogramujesz COBOTA bez konieczności znajomości zaawansowanych zagadnień z dziedziny automatyki, robotyki i programowania.

Stosując nasze rozwiązanie w zaledwie 60 minut nauczymy Cię tworzyć ścieżki spawalnicze i dobierzemy odpowiednie parametry.
Stanowisko jest bezpieczne dla człowieka i może z nim współpracować RAMIĘ W RAMIĘ bez stosowania klatek bezpieczeństwa.

Uważamy, że to najlepszy pierwszy krok do wprowadzenia w Twojej firmie robotyzacji procesu spawania.